WECHAT

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Jeni fabrikë?

Ne jemi prodhues të certifikuar, më shumë se 20 vjet përvojë.
Certifikimi: ISO9001, ISO14001, BV, SGS, Qeveria e Kinës (Departamenti i Transportit i Kinës dhe Ministria e Hekurudhave)

Mostra falas

90% e mostrave tona janë pa pagesë. Klientët paguajnë vetëm kostot e dorëzimit.

Kushtet e pagesës

L/C, T/T, O/A, D/P, Western Union

Shërbimi maksimal

Sinqeriteti është parimi ynë i shërbimit ndërsa Kënaqësia e Klientit është standardi i shërbimit tonë.

Cilësia e parë

Ne e konsiderojmë cilësinë si faktor bazë për zhvillimin e ndërmarrjes.Është synimi ynë i vazhdueshëm të krijojmë produkte me cilësi të shkëlqyer.

Duke theksuar teknologjinë shkencore

Teknologjia shkencore mund të sjellë përfitime dhe tregje.Ne sinqerisht shpresojmë që të kërkojmë përfitim dhe zhvillim reciprok me miqtë.

E kreditueshme

Ne insistojmë gjithmonë në politikën e "Të jesh i ndershëm dhe i besueshëm" dhe politikën e Reputacionit të Para, pasi besojmë se kjo është mënyra për të ndërtuar markën tonë.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?