WECHAT

CO METAL INDUSTRIAL HEBEI JINSHI, LTD

Shekulli i ri, sfidat dhe mundësitë e reja

Ne do të vazhdojmë të përtërijmë dhe t'ju sigurojmë produkte cilësore dhe çmim konkurrues.

Ne kemi Vetë Markën HB JINSHI

Në procesin e zhvillimit, ne kemi formuar markën tonë HB JINSHI. Po i bën produktet tona më konkurruese në tregun ndërkombëtar. Deri më tani, ne kemi marrë pjesë në ekspozitën Russian Building, ekspozitën e pajisjeve Lasvegas në SHBA, materiale ndërtimore në Australi dhe ekspozitë Design, SPOGA në Këln dhe Panairin e Kantonit në secilën periudhë.

Sistemi i avancuar i menaxhimit të ERPI

Hebei jinshi bashkë metalike industriale., Ltd miraton Sistemin e avancuar të Menaxhimit ERP, i cili mund të jetë me kontroll efektiv të kostos, kontroll të rrezikut, optimizim dhe ndryshim të proceseve tradicionale të prodhimit, përmirësim të efikasitetit të funksionimit, realizimin e plotë të "bashkëpunimit", "Shërbim të Shpejtë" dhe dorëzimi i shkathët.

Kush jemi

CO METAL INDUSTRIAL HEBEI JINSHI, LTD është një ndërmarrje energjike, e gjetur nga Tracy Guo në maj, 2008, sice kompania e themeluar, në procesin e operimit, Ne gjithmonë i bindemi integritetit, të orientuar drejt cilësisë dhe parimit të gjithçkaje sipas nevojës së klientëve, sesa besimit, sesa shërbimit, për t'ju siguruar blerjen e produkteve bëni zgjedhjen, duke ju siguruar çmimin më ekonomik dhe shërbimin perfekt të para-tregut dhe pas shitjes.

Tani prodhuesit kryesorë të kompanisë sonë janë Postimi i Gardhit T / Y, Gabionet, Porta e Kopshtit, Porta e Fermave, Lukjet e qenve, Spikes Bird, Gardhi Kopshti, etj.

Produktet tona janë eksportuar në SHBA Gjermani, Mbretëri e Bashkuar, Zealend i Ri, Australi, Japoni, Kore etj.

Pse na zgjodhet ne ?

1 company Kompania jonë është themeluar për 12 vjet. Ne i dimë qartë nevojat e klientëve tanë dhe tregjeve.

2 、 Të gjitha produktet tona prodhohen nën sistemin ndërkombëtar të cilësisë ISO, SGS dhe CE. Certifikimet BV dhe Certifikatat e Furnizuesve të Kualifikuar pranuan pozicionin tonë në tregun tonë lokal.

3, Ne kemi pajisje të përparuara, punëtorë të aftë dhe sistem të rreptë QC për të siguruar madhësi të sakta dhe cilësi të lartë. 

4 、 Për më tepër, ne kemi zhvilluar pako të vogla të pavarura me thumba shpendësh, tela me gjemba dhe kurorë me tela, të cilat janë më të përshtatshme për shitjet e tregtisë elektronike.

Mirë se vini miq nga të gjitha sferat e jetës që do të vijnë për vizitë, udhëzime dhe negociata të biznesit.