WECHAT

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте фабрика?

Ние сме сертифициран производител, повеќе од 20 години искуство.
Сертификација: ISO9001, ISO14001, BV, SGS, кинеска влада (Кинеско одделение за транспорт и министерство за железници)

Бесплатен примерок

90% од нашите примероци се бесплатни. Клиентите плаќаат само трошоци за испорака.

Услови на плаќање

L/C, T/T, O/A, D/P, Western Union

Услуга максимално

Искреноста е принцип на нашата услуга, додека задоволството на клиентите е стандард на нашата услуга.

Квалитетот на прво место

Ние го сметаме квалитетот како основен фактор за развој на претпријатието.Наша постојана стремеж е да создадеме производи со одличен квалитет.

Истакнувајќи ја научната технологија

Научната технологија може да донесе придобивки и пазари.Искрено се надеваме дека ќе бараме взаемна корист и развој со пријателите.

Заслужен

Ние секогаш инсистираме на политиката на „Да се ​​биде чесен и кредибилен“ и на политиката на прво углед, бидејќи веруваме дека ова е начинот на градење на нашиот бренд.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?