WECHAT
 • ЗА НАС
 • ЗА фабриката
 • Последни вести

Главни производи

 • Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

  Метални преклопни градинарски алат столче за седиште за градина за седишта ...

  Градинарски алат со двојна намена 1 、 Лесен за работа. Повеќе заштеда на труд, добар квалитет. Доверлив 2 ect Заштитете го коленото, зголемете го работното време Едноставно и удобно, погодно за вас 3 、 Прецизно ковање, високо квалитетно распрскување, без боење, дијаметар на цевка 22,1 мм, може да носи 150 кг 4 、 Се одвојува крпа торба 5、17,2 mm EVA перница, меко и опуштено искуство

 • 4pcs/pack PP Bag Package 304 Stainless Steel Bird Spikes Anti Bird Control

  4 парчиња / пакет ПП торба Пакет 304 нерѓосувачки челик шила на птици ...

    Нерѓосувачки челик шипки против птици за кров шила од птици на поликарбонатна шипка кои се состојат од долги прачки како игли изработени од жица од не'рѓосувачки челик. Основата од поликарбонат е анти-УВ и еластична за поставување на скоро сите прави, закривени или нерамни површини, камен, дрво, цинк, бетон или тула. Лесно е да се прицврсти со завртки, клинци или лепак. Овој тип на хумани шила на птици само обидувајќи се да ги спречат птиците да не паѓаат и да не кочат, но не се дизајнирани да им наштетат. Виртуелно е во ...

 • Reusable Rats Kill Catcher Pest Controler with Bait Base Snap Traps

  Стаорците кои можат да се користат повеќепати, го убиваат контролорот на штетници со база на мамка ...

  Оваа стапица за глувци се нарекува и стапица за стапици, стапица за стаорци, направена е од челик и трајни материјали од полистирен. Паметното инженерство - вклучувајќи поголема лопатка за патување и ударна лента - ги тера да работат секој пат. Опремени со агресивен дизајн Secure Catch, убиваат стаорци брзо и ефикасно. Лесен е за употреба и поставува со еден допир. Бегството е практично невозможно со дизајнот Secure Catch, а стапицата не е токсична. Удобната опција за грабнување овозможува полесно отстранување. Убива ...

 • Powder Coating Spiral Ground Anchors 16″ Ring Tents Canopies Tarps

  Обложувања во прав Спирални приземни сидра 16 ″ Прстени шатори ...

  Сидро за закопчување со прстен за преклопување 16 ин. Сидро за прицврстување на прстен за преклопување се користи за прицврстување на предмети на земја. Прстенот се преклопува за да се намали профилот и да се минимизираат опструкциите во областите со голем сообраќај додека се добива почист изглед. Преклопен прстен го намалува профилот за да се минимизира опструкцијата во областите со голем сообраќај и обезбедува почист изглед. Портокалова боја за подобра видливост. * За употреба при прицврстување на предмети на земја * Изработено од ладно валани челици за издржливост и цврстина * Спиралното дно е крајниот врв R ...

 • Durability Chain Link Gate Galvanized Cattle Farm Gate Chain Link Deer Gate

  Порта за синџир на издржливост портал поцинкована фарма за добиток порта П ...

  Портата за врски со синџири се поклопува со оградата за врски со шини широко користена на аеродром, тениско игралиште, зоолошка градина, станбени простории, градина, парк и други места. Можеме да ги направиме портата на возилото и портата за пешаци кои се заварени или склопени со ткаенина од оградата на ланецот, рамката на цевката и приклучоците. Материјал: жица со низок јаглероден челик, галванизирана жица, жица со ПВЦ обложена. Облога на прав: Отпорност на корозија, отпорност на стареење, отпорност на сонце и временска отпорност. Апликација: Главно се користи во градинарска зграда, транспорт, бр ...

 • Hot dip galvanized Iron Craft chain link fence hardware accessories/ fittings/ parts

  Хардвер за ограда со врзани ланци од галванизиран железен занает ...

  Крај на шината со врзани синџири * Поврзете ја горната шина со приклучок за крај * Користете со 1-3 / 8 ин. Горни шини * Алуминиумска конструкција * Полиран сребрен финиш Рачен ракав за ограда од врв на ланецот трчање кучиња, одгледувалници, засолништа и многу повеќе. * Лизгалки од горната шина со ограда од врзани ленти 1-5 / 8 IN ВО ВРЕМЕ на овој ракав за да поврзете 2 парчиња горна шина. * Овој ракав за врвни шини може да се нарече и ограда со врзани врски конектор за врвни шини или адаптер за врвни шини. * Оваа врвна шина ...

 • Plastic Coated Binding Wire Twist Tie Wire for Gardening Plant

  Врзивна жица за врзување на пластика обложена врвка за градинарство ...

  Врзивна жица за врзување со пластична облога Врзиска жица за погон за градинарство 1. Поставена е по ред и удобна за употреба 2. Површината е мека, а железната жица е покриена со пластика, Врската е цврста, лесна за преклопување и отпорна на абење 3 Со секач за метал, која било должина на сечење, брзо сечење Скршена жица, безбедна и удобна 4. Помогнете да ги организирате сите видови линии во вашиот дом, за да можете да живеете дома Чисто и удобно. Апликација Тоа е ве ...

 • 1000mm hot dip galvanized Ground anchor

  1000мр топла галванизирана сидро за земја

  Преглед Брзи детали Боја: Сребрена завршница: Подолг век на траење Систем за мерење: Метричко место на потекло: Хебеи, Кина Име на бренд: JS Број на модел: JS-PoleAnchor020 Материјал: Челик, Q235 челик Капацитет: Силен стандард: DIN Име на производ: Завртка Сидро Дијаметар: 76мм, 48-114мм Должина: 1200мм Дебелина на цевката: 2,5-мм Врвен дизајн: 3 * завртка Тежина: околу 6,10 кг / парче Површина: Hotешка натопена галцнизирана амбалажа: со палета Апликација ...

 • Hot selling BTO 22 razor barbed wire

  Hotешка жица за продажба на жилет BTO 22

  Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Име на бренд: shiинши Број на модел: JLX521 Материјал: Ironелезна жица, поцинкуван, нерѓосувачки челик Површинска обработка: поцинкуван тип: жица за намотување жица Тип на жилет: единечен брич Тип на производ: жица за сечило Должина на калем: 8 -15м дијаметар на жица: 2,5 мм дијаметар на серпентина: 450мм, 730мм, 960мм тежина на серпентина: 7кг-20кг Пакет: палета Способност за снабдување Способност за снабдување: 5000 парчиња / парчиња неделно Пакување и ...

 • Green 868 656 Double Wire Welded Mesh Fence Panels

  Зелени 868 656 панели за огради со заварување со двојна жица

  Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Бренд име: Хебеи shiинши Број на модел: JSTK200927 Материјал на рамка: Метал Тип на метал: Третман на дрво под притисок на железо: Завршна обработка на рамка со топлина: Обложена прашина Карактеристика: Лесно составена употреба: Ограда за градина, Спортска ограда , Ограда од фарма Тип: Оградување, решетки и Гејтс, Оградни панели Услуга: видео за инсталација Име на производ: ограда со двојна жица Големина: 2 * 2,5м Дијаметар на жица: 5/4/5 о ...

 • Gabions walls welded gabion box

  Габиони gabидови заварени габион кутија

  div.icbu-pc-images div {приказ: -вебкит-кутија; дисплеј: -моз-кутија; дисплеј: -мс-флексбокс; дисплеј: -вебкит-флекс; приказ: флекс;} div.icbu-компјутер-слики под img {padding: 1%;} Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Бренд име: JINSHI Број на модел: JSS-0037 Материјал: vanица од галванизирана железо, Тип на жица поцинкувана железо: Заварено решетка Апликација: Облик на дупки од габиони: Мерач на квадратни жици : 3.0-4.0MM Производ: Заварен габион Површинска обработка: Топла галванизирана ...

 • ISO9001 ISO14001 Certificate Factory Galvanized Steel Z Post Vineyard Trellis Post

  ISO9001 ISO14001 Фабрика за сертификати поцинкуван челик Z P ...

  Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Бренд име: HB JINSHI Број на модел: JSEGP53-1 Материјал на рамка: Метал Метал Тип: Челик Подложен на обработка на дрво Тип: ПРИРОДА Завршна обработка на рамката: Топла галванизирана карактеристика: Лесно составен, ЕКО ПРИЈАТЕЛО, обновлив Извори, Rot Proof, TFT, водоотпорен, прават лозата да добие повеќе сончева светлина и да стане поздрава Вид: Оградување, решетки и Гејтс Опис: Челик Z Form Vineyard Post Grape Stake Stake ...

Препорачајте производи

Сега главните производи на нашата компанија се столб за огради од Т / Ј, габиони, градинарска порта, порта на фармата, одгледувачници на кучиња, шилец на птици, ограда од градина итн. Нашите производи се извезуваат во САД, Германија, Велика Британија, Нов Зеланд, Австралија и така натаму.

Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

Метални преклопни градинарски алат столче за седиште за градина за колена седиште за сино градинарско столче за преклопување

Градинарски алат со двојна намена 1 、 Лесен за работа. Повеќе заштеда на труд, добар квалитет. Доверлив 2 ect Заштитете го коленото, зголемете го работното време Едноставно и удобно, погодно за вас 3 、 Прецизно ковање, високо квалитетно распрскување, без боење, дијаметар на цевка 22,1 мм, може да носи 150 кг 4 、 Се одвојува крпа торба 5、17,2 mm EVA перница, меко и опуштено искуство

4pcs/pack PP Bag Package 304 Stainless Steel Bird Spikes Anti Bird Control

4 парчиња / пакет ПП торба Пакет 304 нерѓосувачки челик шила на птици против контрола на птици

  Нерѓосувачки челик шипки против птици за кров шила од птици на поликарбонатна шипка кои се состојат од долги прачки како игли изработени од жица од не'рѓосувачки челик. Основата од поликарбонат е анти-УВ и еластична за поставување на скоро сите прави, закривени или нерамни површини, камен, дрво, цинк, бетон или тула. Лесно е да се прицврсти со завртки, клинци или лепак. Овој тип на хумани шила на птици само обидувајќи се да ги спречат птиците да не паѓаат и да не кочат, но не се дизајнирани да им наштетат. Виртуелно е во ...

Heavy Duty Hinge Joint Fence Cattle Mesh

Тешка мрежна стока за ограда со заедничка ограда

Тешка спецификација Заграда за добиток Мешана жица Спецификации ограда за поцинковано поле: фармерна жица дија: 1,8 / 2,0 мм, 2,0 / 2,5 мм, 2,5 / 3,0 мм, 3,0 / 3,5 мм обложена цинк: максимум 350гр / м2 галванизирана полиња на фарма 1. Прво -класна услуга 2. Испорака на бунар 3. 12 години производствени искуства Оградата од поле е изработена од жица од галванизиран челик со висока јачина со автоматска обработка на машината. Спецификации: Растојание во см: (вертикално) 15-14-13-11-10-8-6; (хоризонтално) 15-18-20-40-50-60-65; За вообичаени типови 100 * 100, 100 * 150, ...

Hot dip galvanized Iron Craft chain link fence hardware accessories/ fittings/ parts

Hardwareелезно галванизирано железно занаетско производство на додатоци за ограда за хардвер / опрема / делови

Крај на шината со врзани синџири * Поврзете ја горната шина со приклучок за крај * Користете со 1-3 / 8 ин. Горни шини * Алуминиумска конструкција * Полиран сребрен финиш Рачен ракав за ограда од врв на ланецот трчање кучиња, одгледувалници, засолништа и многу повеќе. * Лизгалки од горната шина со ограда од врзани ленти 1-5 / 8 IN ВО ВРЕМЕ на овој ракав за да поврзете 2 парчиња горна шина. * Овој ракав за врвни шини може да се нарече и ограда со врзани врски конектор за врвни шини или адаптер за врвни шини. * Оваа врвна шина ...

100x150cm Cheap Green Euro Decorative Round Tube Farm Metal Garden Gate

100х150 см Ефтина зелена евро украсна кружна цевка фарма метална градинарска порта

# детали_окраси_корен .magic-0 {граница-дно-ширина: 2px; стил на граница-долу: цврст; граница-долна-боја: # 53647а; позадина-боја: # c5ccde; маргина-лево: 0; маргина-десно: 0; баласт лево: 8px; баласт-десно: 8px; боја: # 53647а; фонт-семејство: Roboto; големина на фонт: 24px; полнење на врвот: 8px; полнење-дно: 4px} # детали_окраси_корен .magic-1 {ширина: 100%; максимална ширина: 750px; } # детали_окраси_корен .магика-2 {претекување: скриено; ширина: 100%; максимална ширина: 750px; висина: автоматско; маргина-врв: 0; маргина-бото ...

Hot dipped galvanized steel wire H yard stake advertisement sign stakes

Hotица поцинкувана поцинкувана челик О двор за обем на рекламни влогови

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Име на бренд: JINSHI Број на модел: JSWS-023 Опис: челична жица О двор за обем рекламни залози Материјал :: Низок картонски челик, челичен извор Дебелина :: 2мм 2,5 мм 3мм, 3,5 мм - 9мм Површина :: Електричен галванизиран, топло поцинкуван, обложен со ПВЦ Стил на ткаење: Заварена жична мрежа Должина :: 15 ″, 24 ″ 30 ″, 27 ″, 32 ″ или по потреба Големина :: 10 ″ X30 ″, 10 ″ X15 ″ ...

Weatherguard Covered Uptown Welded Wire Dog Kennel

Одгледувач на метар за заварени жици за кучиња

Преглед Брзи детали Тип: кафези за домашни миленици, носачи и куќи Материјал: железо, метален жичен кафез, носач и тип на куќа: порти и пенкала Примена: кучиња Карактеристика: одржливо место на потекло: Хебеј, Кина Бренд име: ...

OEM color 12 inch spike earth Anchor

ОЕМ боја Сидро на 12-инчен скок земја

div.icbu-pc-images div {приказ: -вебкит-кутија; дисплеј: -моз-кутија; дисплеј: -мс-флексбокс; дисплеј: -вебкит-флекс; приказ: флекс;} div.icbu-компјутер-слики под img {баласт: 1%; ширина: 750px} Преглед Брзи детали Боја: црна, црвена, сина, финиш на OEM: подолг век на траење систем на мерење TiCN: INCH, OEM Место на потекло: Хебеј, Кина Б ...

Factory Supply Cheap Price Galvanized Double Twisted Barbed Wire 16 x 16 Barbed Wire

Фабричко снабдување евтина цена поцинкувана двојна изопачена бодликава жица 16 x 16 бодликава жица

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеи, Кина Бренд име: Број на модел на HB JINSHI: JSE1616 Материјал: Ironелезна жица, поцинкувана жица Површинска обработка: поцинкуван тип: жица за бодликава жица, единечно изопачено, двојно изопачено, традиционално изопачено ...

Garden Features Welded Wire Retaining Wall Heavy Galvanized Gabion Mesh Wall 60*60*100cm

Карактеристики на градината Потпорен Wallид на заварена жица Тежок поцинкуван Gabид од мрежест габион 60 * 60 * 100 см

Преглед Брзи детали Место на потекло: Хебеј, Кина Бренд име: Синодијамонд Број на модел: JSA-WD Материјал: vanица од галванизирана железо, Поцинкувана железна жица Тип: Заварена мрежа Апликација: Габионска форма на дупка: Мерач на квадратна жица: 2,0-4,0 мм Име на производот: Градина Габион Површинска обработка: Поцинкувана по заварување Дијаметар на жица: 3,8мм Отворање: 50 * 50мм Димензија на кафез: 60см * 60см * 100см Пакување: пакетско пакување Пакување и испорака на Селин ...

ВЕСТИ

 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate