WECHAT
 • PËR NE
 • RRETH fabrikës
 • Lajmet e fundit

Produktet kryesore

 • Black powder coated metal rabbit pet cage

  Kafaz i zi për kafshë lepuri metalik i veshur me pluhur

  Kafaz metalik për kafshët shtëpiake për lepurin me pluhur të zi Trajtimi i sipërfaqes: spërkatje me strukturë garzë të zezë Standard: 1200*510*420 Tub: 15*15*0.6mm, mëndafsh 2.7mm, vrimë neto 110* 26mm Pesha: 15 kg Paketa: ishte një grup paketimi i veçantë montuar me vidë — një kuti Madhësia e kartonit: 1220*480*70 mm Produktet e rekomanduara

 • 6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m metal chicken run coop Large Metal Chicken Run

  6 X 3 X2M 4 x 3 x 2 m Kafaz pule metalike Met të mëdha...

  Kafa metalike për pulë Kjo kotec pule është bërë me tub çeliku, rrjetë pule dhe provë.Është i galvanizuar plotësisht, jetëgjatësi.Kofa mund të përdoret për pulë, rosë, lepur, derra gini dhe shpendë të tjerë të vegjël.Veçori: * Lehtë për t'u instaluar dhe ruajtur * E galvanizuar, i papërshkueshëm nga uji, jetëgjatësi * Mund të lidhet me gjatësi të ndryshme * Mund të zhvendoset në çdo kohë * Përdoret për pulë, rosë, lepur dhe vlera të tjera të artikujve të vegjël të shpendëve Gjendja Garancia e re Nuk disponohet Vendndodhja e ekspozitës .. .

 • Solar Panel Bird Critter Guard Roll Kit used for Critter proofing Solar Panels

  Kompleti mbrojtës i rrotullës së krijesave të zogjve të paneleve diellore të përdorura për krijesa ...

  Rrjetë e zezë 200mm x 30m e veshur me PVC është rrjetë teli 1.3mm që ofron një përjashtim efektiv afatgjatë, i krijuar posaçërisht për të mbajtur zogjtë dhe kafshët e tjera të egra që të mos kenë akses në pjesën e poshtme të paneleve diellore.Ky sistem jo-depërtues është i shpejtë dhe i lehtë për t'u instaluar.Rrjeta e zezë është e kyçur në vend nga kapëset tona të panelit diellor.Tipar 1. I shpejtë dhe i lehtë për t'u instaluar, nuk ka nevojë për ngjitje ose shpim.2 Nuk anulon garancitë dhe mund të hiqet për servisim.3. Jo invazive ...

 • Stainless steel base bird spike pigheon deterrants anti pigeon devices

  Me bazë çelik inoksi frenues i shpendëve kundër p...

  Bazë çeliku inox + thumba çeliku inox Gjembi kundër shpendëve është një produkt i zhvilluar për kullën e energjisë elektrike për të parandaluar folezimin e shpendëve.Është instaluar në pozicionin e sipërm të krahut kryq të kullës së pajisjeve të linjës së transmetimit të energjisë dhe transformimit.Ai përbëhet nga 24 tela çeliku dhe është i shpërndarë për të parandaluar zogjtë.Klasa lufton, ndalon dhe folezon drejtpërdrejt mbi vargun e shisheve prej porcelani me tela për të siguruar rrjedhjen e qetë të linjës, për të reduktuar shfaqjen e ndërprerjeve,...

 • Insulation Hook-Up Wire PE PVC Coated Wire for winding

  Teli izolues i mbështjellur me PE PVC për dredha-dredha

  Shtylla e gardhit elektrik, shtylla e gardhit elektrik, shtylla polifonike e kuajve, shtylla e rrethimit plastik, shtylla e gardhit plastik izolues, izoluesi elektrik i gardhit, Shtylla e gardhit elektrik Rutland Economy, shtylla e gardhit elektrik për kalin, shtyllat e gardhit elektrik për bagëtinë, shtylla e gardhit elektrik për të egra kafshë, shtyllë rrethimi elektrike për parkun pyjor e kështu me radhë.Gardhi elektrik nëntokë/teli lidhës, tel i galvanizuar me 14 diametra, i mbështjellë me izolim të rëndë rezistent ndaj ultravjollcës, përdoret si tel lidhës nga kontr...

 • Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

  Mjete kopshti me palosje metalike sedilje karrige ndenjëse për gjunjë kopshti...

  Mjete kopshti me qëllime të dyfishta 1, Lehtë për t'u punuar.Më shumë kursim pune, cilësi e mirë. I besueshëm 2、Mbroni gjurin, rrisni kohën e punës I thjeshtë dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për ju 3、Falsifikim preciz, trajtim me spërkatje me cilësi të lartë, pa bojë, diametri i tubit 22,1 mm, mund të përballojë 150 kg 4、I shkëputshëm Çanta prej pëlhure 5, jastëk EVA 17,2 mm, përvojë e butë dhe e relaksuar

 • Powder Coating Spiral Ground Anchors 16″ Ring Tents Canopies Tarps

  Tenda me unaza 16 inç spirale toke me veshje pluhuri...

  Spiranca tokësore me unazë spirale të palosshme 16 inç. Ankora me unazë spirale të palosshme prej çeliku përdoret për të siguruar sendet në tokë.Unaza paloset për të reduktuar profilin dhe për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë duke i dhënë një pamje më të pastër.Unaza e palosshme zvogëlon profilin për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë dhe siguron një pamje më të pastër.Portokalli për shikueshmëri të përmirësuar.* Për përdorim në fiksimin e sendeve në tokë * Bërë prej çeliku të ftohtë, të mbështjellë për qëndrueshmëri dhe forcë * Pjesa e poshtme spirale është R...

 • Durability Chain Link Gate Galvanized Cattle Farm Gate Chain Link Deer Gate

  Porta e Zinxhirit të Qëndrueshmërisë Porta e galvanizuar e Fermës së Gjedheve Ch...

  Porta e lidhjes së zinxhirit përputhet me gardhin e lidhjes së zinxhirit të përdorur gjerësisht në aeroport, fushë tenisi, kopsht zoologjik, banim, kopsht, park dhe vende të tjera.Ne mund të bëjmë portën e automjetit dhe portën e këmbësorëve të cilat janë të salduara ose të montuara nga pëlhura e gardhit të zinxhirit, korniza e tubave dhe pajisje.Materiali: Tel çeliku me karbon të ulët, tel i galvanizuar, tel i veshur me PVC. Veçori e veshjes me pluhur: rezistencë ndaj korrozionit, rezistencë ndaj plakjes, rezistencë ndaj diellit dhe rezistencë ndaj motit.Aplikimi: Përdoret kryesisht në ndërtimin e kopshtit, transportin, br...

 • Hot dip galvanized Iron Craft chain link fence hardware accessories/ fittings/ parts

  Pajisja e gardhit të zinxhirit të zinxhirit Iron Craft e zinkuar me zhytje të nxehtë një...

  Fundi i hekurudhës me lidhje zinxhiri * Lidhni një hekurudhë të sipërme me një shtyllë terminali * Përdorni me binarët e sipërm 1-3/8 inç * Konstruksion alumini * Finiturë argjendi e lëmuar Mëngë e sipërme e gardhit me lidhje zinxhiri * Përdorni për të lidhur shinat e sipërme të gardhit me lidhje zinxhirore për gardh ose vrapime për qen, lukuni, strehimore dhe më shumë.* Hekurudha e sipërme e gardhit me lidhje zinxhiri 1-5/8″ rrëshqet BRENDA të kësaj mëngëse për të lidhur 2 pjesë të shiritit të sipërm.* Kjo mëngë e sipërme e hekurudhës mund të quhet gjithashtu një gardh zinxhiri lidhës i sipërm hekurudhor ose përshtatës i sipërm i hekurudhës.* Kjo hekurudhë e lartë ...

 • High quality galvanized welded gabion box with CE

  Kuti gabioni e salduar e galvanizuar me cilësi të lartë me CE

  Kutia e gabionit të salduar të galvanizuar me cilësi të lartë me njësinë CE Welded Gabion është bërë nga panele rrjetë të salduar të cilat janë të lidhura me tela susta. Përdorimi i gabionëve të kontejnerëve Weldmesh si një zgjidhje efektive për të ngadalësuar erozionin dhe për të vendosur dhe forcuar argjinaturat ka qenë dëshmi për disa shekuj.Specifikimi për kutinë e salduar të Gabionit: 1. Mbarimi: i galvanizuar ose i galvanizuar me galvanizim të rëndë.2. Trajtimi i sipërfaqes: elektro galvanizuar, i galvanizuar me zhytje të nxehtë, i veshur me PVC, çelik inox...

 • 1000mm hot dip galvanized Ground anchor

  Spirancë tokësore e galvanizuar me zhytje të nxehtë 1000 mm

  Përmbledhje Detaje të shpejta Ngjyra: Argjend Mbarimi: Jetë më e gjatë TiCN Sistemi i matjes: Metrik Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JS Numri i modelit: JS-PoleAnchor020 Materiali: Çeliku, çeliku Q235 Kapaciteti: I fortë Standard: DIN Emri i produktit: Tokë me vidë Diametri i spirancës: 76mm, 48-114mm Gjatësia: 1200mm Trashësia e tubit: 2,5-mm Dizajni i sipërm: 3* bulon Pesha: rreth 6,10 kg/copë Sipërfaqja: Paketim i galvizuar me zhytje të nxehtë: me paletë Apliko...

 • Hot selling BTO 22 razor barbed wire

  Tela me gjemba me brisk BTO 22 me shitje të nxehtë

  Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: Jinshi Numri i modelit: JLX521 Materiali: Tel hekuri, i galvanizuar, çelik inox Trajtimi i sipërfaqes: i galvanizuar Lloji: Spirale me tela me gjemba Lloji i briskut: brisk i vetëm Lloji i produktit: Teli me teh Gjatësia e spirales: 8 -15m Diametri i telit: 2.5mm Diametri i spirales: 450mm, 730mm, 960mm Pesha e spirales: 7kg-20kg Paketa: Aftësia për furnizim me paletë Aftësia e furnizimit: 5000 Copë/Copë në javë Paketimi &...

Rekomandoni Produkte

Tani produktet kryesore të kompanisë sonë janë shtylla e gardhit T/Y, gabionet, porta e kopshtit, porta e fermës, lukunitë e qenve, thumba zogjsh, gardhi i kopshtit etj.
Produktet tona janë eksportuar në SHBA, Gjermani, Britani të Madhe, Zelandën e Re, Australi etj.

Hot Dipped Galvanized Wire Mesh Panels Compost Sifter Garden Leaf Sifting

Panele rrjetë teli të galvanizuara të zhytura në nxehtësi Sifter plehrash për gjethet e kopshtit

Panele rrjetë me zinxhir të galvanizuar Sifter komposti, 80*100cm Koshi i kompostos me tela i referohet një ferme teli që përbëhet nga rrjetë teli diamanti dhe tub i rrumbullakët.Është një zgjidhje e lirë, por praktike për qëllimin e kompostimit të kopshtit.Shtoni mbeturinat e kopshtit, duke përfshirë kashtën e copëtuar, gjethet e thara dhe patate të skuqura të grira në kompostimin e koshit të telit me kapacitet të madh, me kalimin e kohës ato materiale të mbeturinave do të kthehen në tokë të përdorshme.Emri i markës HB-Jinshi Numri i modelit JS-80100 Materiali i kornizës Metal St...

Most popular plastic gardening kneeling stool garden kneeler and seat folding garden kneeler with soft seat handle

Më i popullarizuari plastik i stolisjes së gjunjëzuar në kopsht, gjunjëzues kopshti dhe gjunjëzues kopshti i palosshëm me ndenjëse me dorezë të butë sediljeje

Gjunjëzues për kopshtarinë e jashtme dhe stol sediljeje Kopshti për gjunjëzim në kopsht Stoli i veglave të kopshtit është shumë i përshtatshëm për ju që të gjunjëzoheni gjatë punës në kopsht pa lënduar gjunjët ose shpinën.Gjunjët ose shpina juaj nuk do të lëndohen. Mbushja e butë me shkumë ofron mbrojtje të mirë për ju.Gjithashtu parandalon që rrobat dhe pantallonat tuaja të ndoten kur jeni në gjunjë.Sedilja e gjunjëve në kopsht nuk do të zërë shumë hapësirë.Dhe është e lehtë për t'u bartur kur punoni në kopshtari në natyrë.Ju lehtë mund të hiqni ...

Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

Karrige e palosshme e veglave të kopshtit, karrige kopshti, ndenjëse për gjunjë, blu, karrige e palosshme e kopshtit

Mjete kopshti me qëllime të dyfishta 1, Lehtë për t'u punuar.Më shumë kursim pune, cilësi e mirë. I besueshëm 2、Mbroni gjurin, rrisni kohën e punës I thjeshtë dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për ju 3、Falsifikim preciz, trajtim me spërkatje me cilësi të lartë, pa bojë, diametri i tubit 22,1 mm, mund të përballojë 150 kg 4、I shkëputshëm Çanta prej pëlhure 5, jastëk EVA 17,2 mm, përvojë e butë dhe e relaksuar

Heavy Duty Hinge Joint Fence Cattle Mesh

Rrjetë e gjedheve për gardhin e nyjeve me mentesh të rënda

Specifikimet e rrjetës së gardhit të nyjeve të menteshave me funksion të rëndë Gardhi i galvanizuar i fushës së fermës: Diametri i telit të gardhit: 1,8/2,0 mm, 2,0/2,5 mm, 2,5/3,0 mm, 3,0/3,5 mm i veshur me zink: maksimumi 350 g/m2 gardhi i parë i galvanizuar i fushës së fermës 1. -shërbim i klasit 2. Dorëzimi i pusit 3. Përvoja 12 vjeçare në prodhim Gardhi në terren është bërë prej teli çeliku të galvanizuar me forcë të lartë me përpunim automatik me makinë.Specifikimet: Distanca në cm: (vertikale) 15-14-13-11-10-8-6;(horizontale) 15-18-20-40-50-60-65;Për llojet e zakonshme 100*100, 100*150, ...

Powder Coating Spiral Ground Anchors 16″ Ring Tents Canopies Tarps

Veshje pluhuri spiranca toke spirale 16 inç çadra me unaza tenda gomash

Spiranca tokësore me unazë spirale të palosshme 16 inç. Ankora me unazë spirale të palosshme prej çeliku përdoret për të siguruar sendet në tokë.Unaza paloset për të reduktuar profilin dhe për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë duke i dhënë një pamje më të pastër.Unaza e palosshme zvogëlon profilin për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë dhe siguron një pamje më të pastër.Portokalli për shikueshmëri të përmirësuar.* Për përdorim në fiksimin e sendeve në tokë * Bërë prej çeliku të ftohtë, të mbështjellë për qëndrueshmëri dhe forcë * Pjesa e poshtme spirale është R...

Painted steel Cucumber trellis

Kafaz me kastravec prej çeliku të lyer

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JS Numri i modelit: JS03 Materiali: Çelik i lyer Emri i produktit: Çelik i lyer Kafaz kastravec Përdorimi: mbështetës i bimëve Ngjyra: jeshile/e zezë Lartësia: 40cm/ 50cm/ 60cm/90cm/ 100cm gjerësi : 20cm/25cm/30cm/50cm Karakteristika: E ripërdorshme MOQ: 500 copë Lloji: OEM Dorëzimi: Me anë të ajrit ose detit Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në javë Paketimi dhe dërgesa Detajet e paketimit Cu...

100x150cm Cheap Green Euro Decorative Round Tube Farm Metal Garden Gate

100x150cm Jeshile e lirë Euro Tub dekorativ i rrumbullakët Porta e kopshtit Metal Fermë

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JINSHI Numri i modelit: JSTK190627 Materiali i kornizës: Metal Lloji i metalit: Lloji i drurit i trajtuar me presion çeliku: Mbarimi i kornizës së trajtuar me nxehtësi Mbarimi: Veshja me pluhur: Përdorimi i montuar lehtësisht: Gardhi i lartë i kopshtit, Gardhi sportiv, Gardhi i fermës Lloji: Gardhe, Kafaz & Porta Shërbimi: video e instalimit Madhësia: 100X100CM, 100X120CM,100X150CM Hapja e rrjetës: 50*50mm,50*100mm,50*150mm,50*...

Hot dipped galvanized steel wire H yard stake advertisement sign stakes

Tela çeliku e galvanizuar e zhytur në nxehtësi H kunje reklamuese të oborrit

Vështrim i përgjithshëm Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: JINSHI Numri i modelit: JSWS-023 Përshkrimi: tel çeliku H kunji i reklamës së oborrit të kunjit Materiali:: Çeliku i ulët kartoni, çeliku i pranverës Trashësia:: 2mm 2.5mm 3mm,3.5mm – Sipërfaqja 9mm:: E galvanizuar elektrike, e galvanizuar me zhytje të nxehtë, e veshur me PVC Stili i thurjes: Rrjetë teli e salduar Gjatësia:: 15″,24″30″,27″,32″ ose sipas nevojës Madhësia: 10″X30″X1, ...

Weatherguard Covered Uptown Welded Wire Dog Kennel

Lukuni i qenve me tela me saldim të mbuluar nga Weatherguard

Përmbledhje Detaje të shpejta Lloji: Kafaze për kafshë shtëpiake, transportues dhe shtëpi Materiali: hekur, kafaz me tela metalik, mbajtës dhe lloj shtëpie: porta dhe stilolapsa Aplikimi: qen Veçori: Vendi i origjinës së qëndrueshme: Hebei, Kinë Emri i markës: ...

Factory Supply Cheap Price Powder Coated Lower Arch Garden Pond Fence

Furnizimi i fabrikës Gardhi i pellgut të kopshtit me hark të poshtëm me pluhur të veshur me pluhur

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Emri i markës: HB JINSHI Numri i modelit: JSE710U Lloji i drurit të trajtuar me presion: NATURE Mbarimi i kornizës: Veshje me pluhur Veçori: Montohet lehtë, FSC, Përdorimi i papërshkueshëm nga uji: G...

LAJME

 • Lojërat "Dhoma e Tregtisë së Rrjetit Elektronik Hebei" 2022

  Lojërat "Hebei Electronic Network Trade Chamber of Commerce" 2022 u mbajtën me sukses në Qendrën Sportive Chaoyang më 20 maj. Kompania Hebei Jinshi Metal mori pjesë në garën e tërheqjes së luftës dhe garën e badmintonit dhe arriti rezultate të mira.

 • Nis zyrtarisht "Lufta e kuajve të yjeve".

  Më 13 maj 2022, "korpusi me pesë yje" dhe "korpusi i kalit të errët" zhvilluan së bashku ceremoninë e nisjes së "ndeshjes së luftës së kalit të errët PK".Midis tyre, metali Hebei Jinshi i përket "korpusit me pesë yje" dhe të gjithë punonjësit morën pjesë në nisjen ...

 • Rrjeta e paneleve diellore është projektuar për të ndaluar zogjtë dëmtues që të futen nën grupe diellore

  Rrjetë e paneleve diellore, është projektuar për të ndaluar zogjtë dëmtues dhe për të parandaluar që gjethet dhe mbeturinat e tjera të futen nën grupe diellore, duke mbrojtur çatinë, instalimet elektrike dhe pajisjet nga dëmtimi.Siguron gjithashtu rrjedhje të pakufizuar të ajrit rreth paneleve për të shmangur rrezikun e zjarrit të shkaktuar nga mbeturinat.Rrjeta kualifikon tiparet e ...

 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate