WECHAT
 • RRETH NESH
 • RRETH fabrikës
 • Lajmet e fundit

Produktet kryesore

 • Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

  Vegla metalike për kopsht, karrige, karrige, ulëse, kopsht, ulëse ...

  Vegla kopshti me qëllim të dyfishtë 1 、 Lehtë për tu punuar. Më shumë kursim të punës, cilësi e mirë. I besueshëm 2 、 Mbroni gjurin, rrisni kohën e punës I thjeshtë dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për ju 3 for Falsifikim precize, spërkatje me cilësi të lartë, pa bojë, diametri i tubit 22,1 mm, mund të mbajë 150 kg 4 、 I shkëputur qese prej lecke jastëk EVA 5、17,2 mm, përvojë e butë dhe e relaksuar

 • 4pcs/pack PP Bag Package 304 Stainless Steel Bird Spikes Anti Bird Control

  4 copë / paketë Paketimi i çantës PP 304 Spikes Bird Bird çelik ...

    Spikes çeliku inox kundër zogjve për çati Spikes zogjsh në shirit polikarbonat i përbërë nga shufra të gjata, si gjilpëra, të bëra prej tela çeliku inox. Baza e polikarbonatit është anti-UV dhe fleksibile për tu montuar në pothuajse të gjitha sipërfaqet e drejta, të lakuara ose të pabarabarta, guri, druri, zinku, betoni ose tulla. Easyshtë e lehtë për t'u fiksuar me vida, thonjtë ose ngjitësin. Ky lloj i shufrave humane të shpendëve thjesht përpiqen t'i mbajnë zogjtë nga ulja dhe zhurma, por jo të dizajnuara për t'i dëmtuar ata. Isshtë praktikisht në ...

 • Reusable Rats Kill Catcher Pest Controler with Bait Base Snap Traps

  Minjtë e ripërdorshëm vrasin kontrolluesin e dëmtuesve me bazën e karremit ...

  Ky kurth miu quhet ndryshe kurth i shpejtë, kurth miu, është bërë prej çeliku dhe materialeve të qëndrueshme prej polistireni. Inxhinieria inteligjente - përfshirë një vozitje më të madhe udhëtimi dhe shirit goditje - i bën ato të funksionojnë çdo herë. E pajisur me modelin agresiv, të Sigurt të Kapjes, vret minjtë shpejt dhe në mënyrë efektive. Easyshtë e lehtë për t'u përdorur dhe vendos me një prekje të vetme. Arratisja është praktikisht e pamundur me modelin Secure Catch, dhe kurthi është jo toksik. Karakteristika e përshtatshme e kapjes së skedave bën për asgjësimin më të lehtë. Vret ...

 • Powder Coating Spiral Ground Anchors 16″ Ring Tents Canopies Tarps

  Veshje pluhuri Spiranca tokësore spirale 16 T Tenda unazore ...

  Ankorimi i Unazës së Spiralit të Unazës së Palosjes 16 in. Spiranca e Unazës së Palosshme Spirale të Çelikut përdoret për të siguruar sende në tokë. Unaza paloset për të zvogëluar profilin dhe për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë ndërsa jep një pamje më të pastër. Unaza e palosshme zvogëlon profilin për të minimizuar pengesat në zonat me trafik të lartë dhe siguron një pamje më të pastër. Portokalli për dukshmëri të shtuar. * Për përdorim në sigurimin e sendeve në tokë * Bërë prej çeliku të ftohtë, të mbështjellë për qëndrueshmëri dhe forcë * Pjesa e poshtme spirale është maja R ...

 • Durability Chain Link Gate Galvanized Cattle Farm Gate Chain Link Deer Gate

  Qëndrueshmëria e Lidhjes Zinxhir Porta e Galvanizuar Ferma e Gjedheve Porta Ch ...

  Porta e lidhjes zinxhir përputhet me gardhin e lidhjes zinxhir të përdorur gjerësisht në aeroport, fushë tenisi, kopsht zoologjik, rezidencial, kopsht, park dhe vende të tjera. Ne mund të bëjmë portën e automjetit dhe portën e këmbësorëve të cilat janë ngjitur ose mbledhur nga pëlhura e rrethojës së zinxhirit, korniza e tubit dhe pajisjet e saj. Materiali: Tela çeliku me karbon të ulët, tela e galvanizuar, tel i veshur me PVC. Veshje pluhuri Karakteristikë: rezistencë ndaj korrozionit, rezistencë ndaj plakjes, rezistencë ndaj rrezeve të diellit dhe rezistencës ndaj motit. Zbatimi: Përdoret kryesisht në ndërtimin e kopshtit, transportit, br ...

 • Hot dip galvanized Iron Craft chain link fence hardware accessories/ fittings/ parts

  Zhytje e nxehtë galvanizuar hekuri Artizanatit zinxhir lidhje gardh hardware ...

  Fundi i hekurudhës së lidhjes zinxhir * Lidhni një shinë të sipërme me një shtyllë terminale * Përdorni me shina 1-3 / 8 inç * konstruksion alumini * përfundim argjendi i lëmuar mëngë gardhi i sipërm i lidhjes zinxhir * Përdorni për të lidhur shiritin e sipërm të rrethimit të lidhës zinxhir për gardh ose vrapime qensh, lukuni, strehimore dhe më shumë. * Rrëshqitjet e shiritit të sipërm të gardhit me lidhje zinxhiri 1-5 / 8 IN Brenda kësaj mëngë për të lidhur 2 pjesë të shiritit të sipërm. * Kjo mëngë hekurudhore e sipërme mund të quhet gjithashtu një lidhëse zinxhiri Lidhës hekurudhor i sipërm ose Përshtatës hekurudhor i sipërm. * Ky hekurudhë kryesore ...

 • Plastic Coated Binding Wire Twist Tie Wire for Gardening Plant

  Teli lidhës Twist Lidhës me Veshje Plastike për Kopshtari ...

  Tela lidhëse e mbështjelljes me veshje plastike për uzinën e kopshtarisë 1. isshtë rregulluar në rregull dhe i përshtatshëm për t'u përdorur 2. Sipërfaqja është e butë dhe tela hekuri është e mbuluar me plastikë, Lidhja është e fortë, e palosshme dhe rezistente ndaj konsumit 3 Me prerës metali, çdo gjatësi prerjeje, prerje të shpejtë Tela të thyer, të sigurt dhe të përshtatshëm 4. Ju ndihmojnë të rregulloni të gjitha llojet e linjave në shtëpinë tuaj, në mënyrë që të jetoni në shtëpi të pastër dhe të rehatshëm. Zbatimi veshtë ve ...

 • 1000mm hot dip galvanized Ground anchor

  Spirancë në tokë e galvanizuar me zhytje të nxehtë 1000 mm

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Ngjyra: Argjend Mbarimi: Jetë më e gjatë Sistemi i Matjes së TiCN: Metrik Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: JS Numri i Modelit: JS-PoleAnchor020 Materiali: Çeliku, çeliku Q235 Kapaciteti: Standard i fortë: DIN Emri i produktit: Terren me vidë Diametri i spirancës: 76 mm, 48-114 mm Gjatësia: 1200 mm Trashësia e tubit: 2,5-mm Dizajni i sipërm: 3 * bulon Pesha: rreth 6,10 kg / copë Sipërfaqja: Paketimi i nxehtë i galvanizuar: nga paleta ...

 • Hot selling BTO 22 razor barbed wire

  Tela me gjemba me shitje të nxehta BTO 22

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: Jinshi Numri i Modelit: JLX521 Materiali: Teli hekuri, i galvanizuar, çelik i pandryshkshëm Trajtimi i sipërfaqes: Lloji i galvanizuar: Spiralja e telave me gjemba Lloji i rrojës: Rroje e vetme Lloji i produktit: Tela teh Gjatësia e mbështjellësit: 8 -15m Diametri i telit: 2.5 mm diametri i spirales: 450 mm, 730 mm, 960 mm pesha e spirales: 7 kg-20 kg Paketimi: paleta Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 5000 copë / copa në javë Paketimi & ...

 • Green 868 656 Double Wire Welded Mesh Fence Panels

  Gjelbër 868 656 Panele rrethuese me rrjetë të bashkuar me tel të dyfishtë

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: Hebei Jinshi Numri i Modelit: JSTK200927 Materiali i Kornizës: Lloji i metaleve metalike: Lloji i drurit i trajtuar me presion hekuri: Përfundimi i kornizës së trajtuar me nxehtësi: Karakteristikë e veshur me pluhur: Montimi i lehtë Përdorimi: Gardhi i kopshtit, Gardhi sportiv , Lloji i Gardhit të Fermës: Skermë, Rrota & Gates, Kolegjet e Gardheve Shërbimi: video e instalimit Emri i produktit: gardh me rrjetë teli të dyfishtë Madhësia: 2 * 2.5m Diametri i telit: 5/4/5 o ...

 • Gabions walls welded gabion box

  Kuti gabion të salduara me mure Gabions

  div.icbu-pc-images div {display: -webkit-box; display: -moz-box; display: -ms-flexbox; display: -webkit-flex; display: flex;} div.icbu-pc-images div img {mbushje: 1%;} Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: JINSHI Numri i Modelit: JSS-0037 Materiali: Teli hekuri i galvanizuar, Lloji i telit të hekurit të galvanizuar: Rrjetë e salduar Zbatimi: Forma e vrimës së gabioneve: Matës i telit katror : 3.0-4.0MM Produkti: Gabion i salduar Trajtimi i sipërfaqes: galvanizuar me nxehtësi të zhytur ...

 • ISO9001 ISO14001 Certificate Factory Galvanized Steel Z Post Vineyard Trellis Post

  ISO9001 ISO14001 Fabrika e Certifikatave Çeliku i Galvanizuar Z P ...

  Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: HB JINSHI Numri i Modelit: JSEGP53-1 Materiali i kornizës: Metali i metaleve metalik: Çeliku i trajtuar me presion çeliku Lloji i druve: NATYRA Përfundimi i kornizës: Galvanizuar me nxehtësi Karakteristikë: Montimi i lehtë, EKO MIQ, i rinovueshëm Burimet, Rot Proof, TFT, i papërshkueshëm nga uji, e bëjnë hardhinë të marrë më shumë rrezet e diellit dhe të bëhet më e shëndetshme Lloji: Skermë, Rrota & Gates Përshkrimi: Steel Z Form Vineyard Post Grape Stake Stake ...

Rekomandoni Produktet

Tani produktet kryesore të kompanisë sonë janë posta e gardhit T / Y, gabionet, porta e kopshtit, porta e fermës, lukunitë e qenve, thika e shpendëve, gardhi i kopshtit etj. Produktet tona janë eksportuar në SHBA, Gjermani, Britani të Madhe, Zelandën e Re, Australi dhe kështu me radhë.

Metal folding garden tools chair seat garden kneeler seat blue garden seat folding stool

Vegla metalike për kopsht palosja karrigia karrigia kopsht ulëse gjunjëzuar sedilja blu karrigia e palosshme

Vegla kopshti me qëllim të dyfishtë 1 、 Lehtë për tu punuar. Më shumë kursim të punës, cilësi e mirë. I besueshëm 2 、 Mbroni gjurin, rrisni kohën e punës I thjeshtë dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për ju 3 for Falsifikim precize, spërkatje me cilësi të lartë, pa bojë, diametri i tubit 22,1 mm, mund të mbajë 150 kg 4 、 I shkëputur qese prej lecke jastëk EVA 5、17,2 mm, përvojë e butë dhe e relaksuar

4pcs/pack PP Bag Package 304 Stainless Steel Bird Spikes Anti Bird Control

4 copë / paketë PP Paketimi i Qeses 304 Kontrolli i Zogjve të Shpendëve prej Çeliku Inox

  Spikes çeliku inox kundër zogjve për çati Spikes zogjsh në shirit polikarbonat i përbërë nga shufra të gjata, si gjilpëra, të bëra prej tela çeliku inox. Baza e polikarbonatit është anti-UV dhe fleksibile për tu montuar në pothuajse të gjitha sipërfaqet e drejta, të lakuara ose të pabarabarta, guri, druri, zinku, betoni ose tulla. Easyshtë e lehtë për t'u fiksuar me vida, thonjtë ose ngjitësin. Ky lloj i shufrave humane të shpendëve thjesht përpiqen t'i mbajnë zogjtë nga ulja dhe zhurma, por jo të dizajnuara për t'i dëmtuar ata. Isshtë praktikisht në ...

Heavy Duty Hinge Joint Fence Cattle Mesh

Rrjetë e gjedheve me gardhe të përbashkëta me varen e rëndë

Rrjeta e rrjetave të bagëtive të bashkuara me gardhe me detyrë të rëndë Specifikimet gardh i fushës së fermave të galvanizuar: tela gardhi dia: 1,8 / 2,0 mm, 2,0 / 2,5 mm, 2,5 / 3,0 mm, 3,0 / 3,5 mm e veshur me zink: maksimum 350g / m2 gardh i galvanizuar i fushës së fermës - Shërbimi i klasës 2. Dorëzimi i pusit 3. 12 vjet përvojë prodhimi Gardhi në terren është bërë prej tela çeliku të galvanizuar me rezistencë të lartë me përpunim automatik të makinës. Specifikimet: Distanca në cm: (vertikale) 15-14-13-11-10-8-6; (horizontale) 15-18-20-40-50-60-65; Për llojet e zakonshëm 100 * 100, 100 * 150, ...

Hot dip galvanized Iron Craft chain link fence hardware accessories/ fittings/ parts

Pajisjet / pajisjet / pjesët hardware të gardhit të zinxhirit të zinxhirit prej hekuri të galvanizuar të nxehtë të galvanizuar

Fundi i hekurudhës së lidhjes zinxhir * Lidhni një shinë të sipërme me një shtyllë terminale * Përdorni me shina 1-3 / 8 inç * konstruksion alumini * përfundim argjendi i lëmuar mëngë gardhi i sipërm i lidhjes zinxhir * Përdorni për të lidhur shiritin e sipërm të rrethimit të lidhës zinxhir për gardh ose vrapime qensh, lukuni, strehimore dhe më shumë. * Rrëshqitjet e shiritit të sipërm të gardhit me lidhje zinxhiri 1-5 / 8 IN Brenda kësaj mëngë për të lidhur 2 pjesë të shiritit të sipërm. * Kjo mëngë hekurudhore e sipërme mund të quhet gjithashtu një lidhëse zinxhiri Lidhës hekurudhor i sipërm ose Përshtatës hekurudhor i sipërm. * Ky hekurudhë kryesore ...

100x150cm Cheap Green Euro Decorative Round Tube Farm Metal Garden Gate

100x150cm Porta e Kopshtit Metalik me Rrumbullakëta E Zezë E Zezë

# detaj_dekoroj_rrënjën .magic-0 {kufiri-poshtë-poshtë-gjerësia: 2px; stili i kufirit nga fundi: i fortë; bordura-fund-ngjyra: # 53647a; ngjyra e sfondit: # c5ccde; diferencë-majtas: 0; diferencë-djathtas: 0; mbushje-majtas: 8px; mbushja djathtas: 8px; ngjyra: # 53647a; font-family: Roboto; madhësia e shkronjave: 24px; mbushja e sipërme: 8px; mbushja-fund: 4px} #detail_decorate_root .magic-1 {gjerësia: 100%; gjerësia maksimale: 750px; } #detail_decorate_root .magic-2 {tejmbushja: e fshehur; gjerësia: 100%; gjerësia maksimale: 750 px; lartësia: automatike; margin-top: 0; diferencë-botto ...

Hot dipped galvanized steel wire H yard stake advertisement sign stakes

Teli i galvanizuar i nxehtë i galvanizuar H rekordet e reklamës së kunjit të oborrit H

Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: JINSHI Numri i Modelit: JSWS-023 Përshkrimi: tela çeliku H kunji reklamimi shenjë rekord Materiali: Çeliku i kartonit të ulët, çeliku i pranverës Trashësia :: 2mm 2,5 mm 3 mm, 3,5 mm - Sipërfaqja 9 mm: E galvanizuar elektrike, e galvanizuar me nxehtësi, e veshur me pvc Stili i endjes: Rrjetë tela e ngjitur Gjatësia :: 15 ″, 24 ″ 30 ″, 27 ″, 32 ″ ose siç kërkohet Madhësia :: 10 ″ X30 ″, 10 ″ X15 ...

Weatherguard Covered Uptown Welded Wire Dog Kennel

Qendër mbrojtëse e motit Qeli i qenve të salduara në pjesën e sipërme të qytetit

Përmbledhje Detaje të Shpejta Lloji: Kafaze për kafshë shtëpiake, Transportues dhe Shtëpi Materiali: Hekuri, Kafazi i telit Metalik, Transportuesi & Lloji i Shtëpisë: Porta dhe Lapsa Zbatimi: Qentë Tipar: Vendi i qëndrueshëm i origjinës: Hebei, Kina Emri i Markës: ...

OEM color 12 inch spike earth Anchor

Ngjyra OEM 12 spike tokë spirancë

div.icbu-pc-images div {display: -webkit-box; display: -moz-box; display: -ms-flexbox; display: -webkit-flex; display: flex;} div.icbu-pc-images div img {mbushja: 1%; gjerësia: 750px} Pasqyrë e detajeve të shpejta Ngjyra: E zezë, e Kuqe, e Kaltër, Përfundimi i OEM: Sistemi i Matjes së TiCN me jetë më të gjatë: INCH, OEM Vendi i Origjinës: Hebei, China B ...

Factory Supply Cheap Price Galvanized Double Twisted Barbed Wire 16 x 16 Barbed Wire

Fabrika e furnizimit Çmimi i lirë Tela me gjemba të dyfishta të përdredhura të galvanizuara 16 x 16 Tela me gjemba

Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: HB JINSHI Numri i Modelit: JSE1616 Materiali: Teli hekuri, tela e galvanizuar Trajtimi i sipërfaqes: Lloji i galvanizuar: Spiralja e telave me gjemba, e vetme e përdredhur, e dyfishtë e përdredhur, e përdredhur tradicionale ...

Garden Features Welded Wire Retaining Wall Heavy Galvanized Gabion Mesh Wall 60*60*100cm

Karakteristikat e kopshtit Muri mbajtës i telit të salduar Mur i galvanizuar i rëndë galvanizuar Mesh 60 * 60 * 100cm

Përmbledhje Detaje të Shpejta Vendi i Origjinës: Hebei, Kinë Emri i Markës: Sinodiamond Numri i Modelit: JSA-WD Materiali: Teli i Hekur i galvanizuar, Teli i hekurit të galvanizuar Lloji: Rrjetë e salduar Zbatimi: Forma e vrimës së gabioneve: Matësi i telit katror: 2.0-4.0 mm Emri i produktit: Kopshti Gabion Trajtimi sipërfaqësor: I galvanizuar pas saldimit Diametri i telit: 3.8 mm Hapja: 50 * 50 mm Dimensioni i kafazit: 60cm * 60cm * 100cm Paketimi: paketimi i paletës Paketimi dhe dorëzimi i shitjes ...

LAJME

 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate